Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Nasze ozdoby na choince w pałacu Bobrowskich

Towarzystwo Miłośników Andrychowa po raz kolejny zaprosiło dzieci, młodzież szkolną i dorosłych mieszkańców Andrychowszczyzny do wspólnej zabawy ubierania choinki świątecznej pod nazwą "Zamkowa Choinka Pokoleniowa".

 

Nasza szkoła przyjęła to zaproszenie i 7 grudnia Ania i Ala z 2e oraz Karolina i Sandra z 1e, wraz z paniami Edytą i Krysią uczestniczyły w przystrajaniu wielkiej choinki, ustawionej w jednej z pałacowych sal, wykonanymi własnoręcznie ozdobami. 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie