Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Nasze ozdoby na choince w pałacu Bobrowskich

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

Towarzystwo Miłośników Andrychowa po raz kolejny zaprosiło dzieci, młodzież szkolną i dorosłych mieszkańców Andrychowszczyzny do wspólnej zabawy ubierania choinki świątecznej pod nazwą "Zamkowa Choinka Pokoleniowa".

Nasza szkoła przyjęła to zaproszenie i 7 grudnia Ania i Ala z 2e oraz Karolina i Sandra z 1e, wraz z paniami Edytą i Krysią uczestniczyły w przystrajaniu wielkiej choinki, ustawionej w jednej z pałacowych sal, wykonanymi własnoręcznie ozdobami.