Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkolne Mikołajki 2015

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W poniedziałek 7 grudnia br. naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Na lekcji 4, 5 i 6 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wszystkie klasy rozdając słodkie upominki. Dodatkowo w tym dniu wszyscy, którzy przebrali się za postać związaną z tradycją bożonarodzeniową byli zwolnieni z przygotowania bieżącego.

Przebranie miało obejmować nakrycie głowy oraz odzież wierzchnią. Szkolne korytarze zapełniły się Mikołajami, Śnieżynkami, Reniferami, elfami - pomocnikami św. Mikołaja oraz innymi postaciami. Atmosferę zbliżających się świąt podkreślili przedstawiciele szkolnego radiowęzła zapewniając na przerwach odpowiednią oprawę muzyczną. 

Cała społeczność szkolna gorąco dziękuje ekipie św. Mikołaja (Oli L., Klaudii S., Natalii P. z klasy 3f oraz Wojtkowi K. z klasy 3a) za pomysłowość i zaangażowanie w przebieg tego wyjątkowego dnia.

Jak się bawiliśmy przedstawiają poniższe zdjęcia autorstwa Oli Lechowicz z 3f.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie