Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Oni znają Powiat Wadowicki

W dniu 25 listopada br. odbył się w naszej szkole finał IX Konkursu Krajoznawczego „Znam Powiat Wadowicki” organizowanego przez Oddział Zakładowy PTTK „Andropol”, CKiW w Andrychowie i ZS nr 1 w Andrychowie.

Na starcie stanęło 6 drużyn reprezentujących szkoły powiatowe .Uczniowie naszej szkoły zajęli drużynowo 3 miejsce dzieląc miejsce na „pudle” z reprezentantami Wadowic. Indywidualnie ,również 3 miejsce, zajęła Angelika Bazarnik z klasy 3t.Organizatorzy konkursu byli pod wrażeniem dużej wiedzy uczestników podkreślając także stopień trudności pytań. Podczas konkursu byliśmy świadkami miłej uroczystości. Radny wojewódzki pan Rafał Stuglik wręczył OZ PTTK ”Andropol” medal ”Polonia Minor” przyznany przez władze województwa małopolskiego. Z turystycznym pozdrowieniem

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie