VI Turniej „Chłopskiej Szkoły Biznesu”

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W dniu 19 listopada już po raz szósty Zespół Szkół nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie był, wraz z Towarzystwem Miłośników Andrychowa, współorganizatorem Turnieju „Chłopska Szkoła Biznesu”. W zmaganiach turniejowych wzięło udział 64 uczniów z szesnastu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Małopolski.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali:

>>w Kategorii Szkół Gimnazjalnych:
drużyna z Gimnazjum w Rzykach - Jakub Cinal, Jan Wanio,
>>a w Kategorii Szkół Średnich:
Michał Świątek i Michał Kudłacik z ZS nr 2 w Andrychowie
Puchar Drelicharza otrzymali Katarzyna Talaga, Kacper Swakoń z Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.

Nagrody zwycięzcom wręczyli burmistrz Tomasz Żak, dyrektor ZS nr 1 Tomasz Bizoń i prezes TMA Jan Zieliński. Uczniom naszej szkoły – Karolinie i Jackowi z klasy 4ts – gratulujemy zdobycia III miejsca! Należy również podkreślić, że nasza szkoła otrzymała wczoraj z rąk prezesa TMA szczególne wyróżnienie -
tytuł Honorowego Członka Towarzystwa Miłośników Andrychowa.

fot. http://nowiny.andrychow.eu