Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Turniej o Najsprawniejszego ucznia

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W dniu 16 listopada 2015 r. w naszej szkole odbył się XIX turniej "O Najsprawniejszego Ucznia" szkół ponadgimnazjalnych. W rywalizacji brały udział 4 szkoły z powiatu wadowickiego: ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej, ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, ZSCKU w Radoczy oraz gospodarz turnieju ZS nr 1 w Andrychowie.

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Kolber 3t, Daria Osowska 3t, Justyna Pindel 3t, Krzysztof Wysogląd 4ts, Szymon Goździk 4eb, Zbigniew Zając 4d.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i duchu fair play. Uczniowie walczyli w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej dziewcząt i chłopców. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji w klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Patrycja Kolber - ZS nr 1 Andrychów, drugie miejsce zajęła Agnieszka Syjud - ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska, a miejsce trzecie druga reprezentantka naszej szkoły Daria Osowska. Wśród chłopców najlepsi okazali się: Krzysztof Wysogląd - ZS 1 Andrychów - pierwsze miejsce, Radosław Marcowski - ZS im. KEN Kalwaria Zebrzydowska - drugie miejsce oraz Paweł Bałys - ZSCKU Radocza - trzecie miejsce. W klasyfikacji drużynowej wyniki przedstawiały się następująco:
I miejsce - ZS nr 1 w Andrychowie
II miejsce - ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej
III miejsce ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej
IV miejsce ZSCKU w Radoczy.
Gratulujemy zwycięzcom!!!!!

Opiekunowie
Marzena Sujkowska-Knycz
Joanna Borgosz

fot. Ewa Malik 3f

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie