Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka klasy 3f do Krakowa [foto]

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W dniu 17.11.2015 r. klasa 3 f odbyła, pod kierownictwem wychowawcy Roberta Tracza i pod opieką Wojciecha Stanka, wycieczkę do Krakowa. Jesienne wypady właśnie tam stały się już klasową tradycją.

Odwiedziliśmy Muzeum Historii Fotografii, gdzie m.in. można zobaczyć camerę obscura, latarnię magiczną czy rekonstrukcję atelier fotograficznego przełomu XIX i XX w. Pani Aneta Kopczacka przeprowadziła dedykowane nam ćwiczenia warsztatowe w dobieraniu treści i odpowiedniego kanału społecznościowego do promowania wydarzeń i zbiorów muzealnych wśród różnych odbiorców. Następnie przeszliśmy do Bunkra Sztuki. Tam pokazywana jest po raz siedemnasty wystawa World Press Photo.

Fotograficy prasowi w sposób sugestywny i artystyczny utrwalili najważniejsze wydarzenia roku 2014. Na zakończenie wycieczki wychowawca zaplanował dla nas wizytę w Narodowym Teatrze Starym im. H. Modrzejewskiej. Obejrzeliśmy spektakl "Stara kobieta wysiaduje". Reżyser M. Liber w tytułowej roli obsadził Annę Dymną, która w swej kreacji stawia przerażającą diagnozę współczesnego świata stojącego na krawędzi następnej globalnej wojny.
Do Andrychowa wróciliśmy późnym wieczorem, ale pełni wrażeń i z apetytem na raz następny!

fot. W.Stanek

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie