Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Relacja z Konkursu Mitologicznego

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W piątek - 30 października, na zakończenie Miesiąca Bibliotek Szkolnych, odbył się na dużej sali gimnastycznej Turniej Mitologiczny. Reprezentanci wszystkich siedmiu klas pierwszych zmierzyli się w pojedynku na znajomość greckich i rzymskich bogów i herosów.

Konkurencje były tak pomyślane, by musieli wykazać się także sprawnością fizyczną i umiejętnościami aktorskimi oraz inwencją twórczą, bo za przebrania w stylu antycznym można było uzyskać dodatkowe punkty. Na uznanie zasługuje wysiłek klasy 1e, która w całości zaprezentowała się w odpowiednich strojach, oraz klasa 1f, która dopingowała swoją reprezentację wykonanymi przez siebie wspaniałymi transparentami. Wykonywane zadania oceniało Jury, w którym zasiadły Panie-Bożena Polak, Katarzyna Grobelny i Edyta Zwieńczak.

Zwycięzcą Turnieju została klasa 1e, drugie miejsce zajęła klasa 1t, a trzecie - klasa 1f, po wygraniu dogrywki z kl.1s. Oprócz nagród książkowych i słodyczy, ufundowanych przez Spółdzielnię Uczniowską, nagrodami dla uczestników są dobre oceny z języka polskiego oraz dla zwycięskiej klasy - jeden wybrany dzień bez pytania, a dla II i III miejsca - 3 takie godziny.
Organizatorzy konkursu - Pani bibliotekarka i Poloniści naszej szkoły - mają nadzieję, że był to dla wszystkich czas dobrej zabawy, ale także okazja do ugruntowania wiedzy zdobytej na lekcjach.

Krystyna Pyzio

foto: Julka Stanek klasa 1f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie