Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Relacja z Rajdu Szkolnego

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

Na dzień 13.10.2015r. w ramach Dnia turystyki i sportu zaplanowano kolejny rajd szkolny. Zimowa aura zmusiła organizatorów do rozegrania sportowych konkurencji zamiast na „Polanie Dzielec” w szkolnej sali gimnastycznej.

Mimo to nie brakowało emocji i sportowej rywalizacji. Dla wyczerpanych uczestników zwłaszcza „przeciąganiem liny” wzmocnieniem okazała się ciepła grochóweczka. Poniżej kilka ujęć z imprezy oraz wykaz finalistów konkurencji. Dziękujemy firmie PZU SA oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe przy organizacji tego wydarzenia. 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie