Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Relacja z Rajdu Szkolnego

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

Na dzień 13.10.2015r. w ramach Dnia turystyki i sportu zaplanowano kolejny rajd szkolny. Zimowa aura zmusiła organizatorów do rozegrania sportowych konkurencji zamiast na „Polanie Dzielec” w szkolnej sali gimnastycznej.

Mimo to nie brakowało emocji i sportowej rywalizacji. Dla wyczerpanych uczestników zwłaszcza „przeciąganiem liny” wzmocnieniem okazała się ciepła grochóweczka. Poniżej kilka ujęć z imprezy oraz wykaz finalistów konkurencji. Dziękujemy firmie PZU SA oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe przy organizacji tego wydarzenia.