Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz szkoła na Targach Pracy i Edukacji w Andrychowie

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

Dnia 6 października 2015 roku w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbyły się TARGI PRACY i EDUKACJI zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Andrychowie.

 

Targi te skierowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, młodzieży uczącej się i poszukującej pracy w czasie wolnym od nauki. Organizacja targów daje możliwość zaprezentowania pracodawcom ofert pracy a odwiedzającym możliwość uzyskania bezpłatnych porad dot. szkoleń, kursów, a także wsparcia dla osób prowadzących lub zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą. Oferta przygotowana przez wystawców, była bardzo różnorodna, tak aby umożliwić młodym ludziom kontakt z pracodawcami, przedstawicielami mediów oraz placówek samorządowych. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane z myślą o bezrobotnych i poszukujących pracy, a także uczniach i wszystkich zainteresowanych odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej. Uczestnictwo w Targach umożliwiło im zapoznanie się z możliwościami i potrzebami potencjalnych pracodawców oraz aktualną sytuacją na rynku pracy. Goście obejrzeli film – „Ginące zawody – pomysłem na przyszłość”, uczestniczyli w warsztatach: ,,Wolontariat europejski”.

Na Targach Pracy i Edukacji swoje stoisko miała również nasza szkoła. Reprezentowali nas Szymon Fuja (kl. 4ts) oraz Agnieszka Balon(kl.4eb). Gimnazjaliści z andrychowskich szkół chętnie zatrzymywali się przy naszym stoisku wypytując o warunki rekrutacji i kierunki kształcenia w naszej szkole.

Nasi uczniowie próbowali sił jako aktorzy, biorąc udział w castingu.

Doradca zawodowy
Beata Kowalczyk

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie