Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Krakowski Salon Maturzystów

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W środę 9.09.2015 uczniowie z klasy 4a pod opieką p. Ewy Wykręt wzięli udział w „Krakowskim Salonie Maturzystów 2015”. Swoją wizytę zaczęli od odebrania „Informatora dla Maturzystów 2016”.

Maturzyści znaleźli podczas Salonu okazję do rozmowy z przedstawicielami i studentami uczelni na temat warunków rekrutacji..

Wszystkie aule, w których eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie opowiadali o wymaganiach maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dowolnych, były szczelnie wypełnione.

E. Wykręt