Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powiatowa inauguracja roku szkolnego i Ślubowanie klas pierwszych

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W dniu 1 września w samo południe w Naszej szkole rozpoczęły się kolejne uroczystości - tym razem rangi powiatowej. Byliśmy współorganizatorem Powiatowej Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016. Uroczystość ta była doskonałą okazją do nagrodzenia uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wadowicki. Akty przyznania stypendiów wręczyli Przewodniczący Rady Jan Gębala oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Promocji Powiatu Rady Powiatu w Wadowicach Marek Cimer.

Starosta Bartosz Kliński oraz Wicestarosta Andrzej Górecki wręczyli nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu dla uczniów szkół specjalnych za ich osiągnięcia artystyczne i sportowe.
Część artystyczną spotkania przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem opiekuna pani Małgorzaty Płonki oraz Pana Olgierda Morawskiego.

Wśród licznie zgromadzonych znakomitych gości w rozpoczęciu nowego roku szkolnego udział wzięli: Starosta Wadowicki Bartosz Kaliński, Wicestarosta Andrzej Górecki, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Gębala, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Małecki, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach Małgorzata Chowaniec, proboszcz Parafii p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie ks. Jan Figura, radni powiatowi, przedstawiciele samorządów gminnych - z Burmistrzem Tomaszem Żakiem na czele, służb oraz inspekcji powiatowych, dyrektorzy wszystkich szkół i placówek oświatowych powiatu wadowickiego, nauczyciele, katecheci, przedstawiciele związków zawodowych, młodzież szkolna oraz rodzice. Rangę wydarzenia podkreśliła obecność pocztów sztandarowych wszystkich szkół i placówek prowadzonych przez Starostwo.

Na uroczystość zaproszeni zostali uczniowie klas pierwszych Naszej szkoły, którzy podczas uroczystości złożyli tradycyjne ślubowanie i zostali pasowani na uczniów ZS nr 1.

fot. Wojciech Stanek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie