Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

Tradycyjnie 1 września o godzinie 9.00 na placu apelowym miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Uczniowie klas 2-4 i nauczyciele zostali uroczyście przywitani przez Pana Dyrektora Tomasza Bizonia. Pan Dyrektor przedstawił zebranym zmiany jakie będą czekały młodzież w nadchodzącym roku szkolnym - zmiany na maturze i w kształceniu zawodowym, sposobie dystrybuowania produktów spożywczych w szkole, dostępie do szkolnego HotSpot'a... oraz Dziennika Elektronicznego

Szymon Fuja przewodniczący SU pragnie również zwrócić się za pośrednictwem szkolnej strony do Koleżanek i Kolegów oraz Grona Pedagogicznego:

Szanowna Dyrekcjo! Grono Pedagogiczne, koleżanki i koledzy! Spotykamy się dziś, by przywitać nowy rok szkolny, rok wyzwań, planów, ambicji, każdy z nas stawia sobie jakiś cel, który będzie chciał osiągnąć. Najważniejsza w tym wszystkim jest wiara we własne umiejętności oraz w to, że jeżeli czegoś chcemy, możemy osiągnąć wszystko. Niech nowy rok szkolny będzie dla nas czasem owocnej i życzliwej pracy SU

Po uroczystym wyprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do przydzielony klasopracowni, gdzie odbyła się druga część uroczystości.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie